Рецепт модной и стильной кухни

Ремонт на кухні – складне завдання. Як скромними витратами перетворити кухню у привабливий куточок квартири? Експерти радять прислухатись до порад. Спочатку вони рекомендують перевірити складові витрат на нові меблі. Обрати нові вироби можна за посиланням vanil-studio.com.ua/ua/modern-kitchens.html.

 

Мармур на стільниці? Варто подумати!

 

Не завжди кам’яна поверхня стільниці є кращим варіантом. Це і дорожче, і має свої недоліки. Можна придбати нові меблі для кухні зі стільницею з синтетичних матеріалів, які мають посилену стійкість або з натурального дерева чи міцного МДФ.

 

Справа у тому, що мармурова стільниця набагато швидше і сильніше вбирає у себе бруд. Відмити поверхню можна, проте з часом, мармур буде приймати у свою структуру темний колір бруду.

 

Купуйте стандартні меблі

 

Стандартні меблі, які крім того можуть продаватись за акційною пропозицією і коштують дешевше виготовлених під замовлення.

 

Єдине з чим доведеться у цьому випадку позмагатись – план розподілу меблів. Але якщо все завчасно спланувати і розмістити – кухня перетвориться на зручне місце для приготування їжі та затишний куточок вечірнього релаксу із вечерею.

 

Стильна кухня – це бачення власника

 

Сучасні дизайнерські рішення дуже різноманітні. На зміну одному стилю оформлення прийшла багатоманітність. Варіанти оформлення залежать від характеру та уподобань самого власника квартири:

 

• якщо господарі полюбляють мінімалізм, тоді і кухня буде ергономічною, простою, але водночас багатофункціональною;
• якщо власнику більше подобається романтичний стиль, тоді він може використати одну річ (крісло, буфет, шафу або інший предмет інтер’єру) для підкреслення уподобань. На фоні «антикварних» речей, можна встановити сучасні меблі у хай-тек стилі.

 

Контрастне поєднання стилістики у невеликій кімнатці буде виглядати ексцентрично, але досить цікаво і не потребуватиме великих коштів.

 

Переобладнання – так. Перепланування – не варто

 

Нові меблі дають можливість встановити необхідні меблі і кардинально змінити стилістику кухні. Перепланування кухні може викликати необхідність внесення змін у документацію, особливо якщо треба зачіпати балкон чи стіну, що суміжна з іншими кімнатами. Ці дії викличуть зміну площ та конфігурації кімнат.

 

Тож якщо можна зробити ремонт без перепланування, тоді не варто витрачати гроші на забаганки. Краще все обдумати і провести звичайне переобладнання, яке матиме схожий освіжаючий ефект для інтер’єра.

Теги: ,

Напишите ваш отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

Spam Protection by WP-SpamFree